Nemáte nainstalovaný či funkční Flash plugin ve vašem prohlížeči.

Zavřít

O nás

AK 1324 - historie firmy

 

 


 

Počátky vzniku firmy se vztahují k roku 1997, kdy byla založena firma FM Steel, s.r.o., jejíž základní činností byl obchod s ocelí všech druhů tj. od černé, legované, nástrojové až po nerezovou.

S rostoucí firmou se začala projevovat nutnost specializace, protože mnohadruhový prodej nebyl pokryt dostatečnou kapacitou skladových ploch a tím bylo narušováno základní pravidlo naší činnosti, tj. poskytnutí maximální nabídky ocelí v co nejkratším čase, tzn. ihned ze skladu. S tím také souviselo navíc pravidelné stěhování do vždy většího a většího skladu. Z těchto důvodů bylo vedením firmy rozhodnuto ukončit obchodní činnost u běžných ocelí a veškerý další rozvoj spojit s prodejem nerezové a žáruvzdorné oceli.

I toto rozhodnutí se časem začalo měnit a sortiment se rozšířil z prodeje plechů také na prodej trubek svařovaných a bezešvých s příslušenstvím, kulatin, plochých, čtvercových a šestihranných tyčí, úhelníků, profilů aj.

 
 
 
Současně s těmito změnami bylo také v roce 2003 rozhodnuto o změně názvu firmy na AK 1324, s.r.o., který lépe vystihuje rozsah činností naší firmy, kde AK je zkratka pro antikorozní oceli a 1324 je nadmořská výška Lysé hory v Beskydech, kde máme naši čestnou adresu a další menší podnikatelské činnosti.
Abychom mohli dále rozšiřovat naši nabídku služeb, koupili jsme v roce 2005 areál bývalé Vagonky ve Studénce, kde jsme se také  začátkem roku 2006 přestěhovali. Našim cílem je zde vybudovat moderní servisní centrum nerezové oceli pro plnou spokojenost našich zákazníků.
 
 
 
 
 
 
Aktuální počasí
Dnes je 20.2.2018
Teplota:
-5,1 °C

Krásná-Papežov
(605 m.n.m.):
-8.5 °C
oblačno
Počasí: oblačno
Tlak: 861,8 hPa
Vítr: 7 m/s (25.2 km/h)
V nárazech: 10,1 m/s (36 km/h)
Dohlednost: 89 km
Sníh: 79 cm
Nový sníh: 0 cm
Předpověď na další dny
Předpověď pro MS kraj
Přihlášení
Webové kamery
Fotogalerie
Bannery